TRENING

Indywidualny

Trening indywidualny

Czujesz, że potrzebujesz bezpośredniego wsparcia trenera? A może dopiero zaczynasz i szukasz kogoś, kto pomoże Ci bezpiecznie rozpocząć Twoją przygodę z aktywnością fizyczną?

Jeśli tak, to zachęcamy Cię do skontaktowania się z nami w sprawie indywidualnej współpracy. Treningi indywidualne prowadzimy różnymi metodami – w zależności od potrzeb naszych klientów. Niektórzy z Was mogą być zainteresowani indywidualnymi lekcjami Pilatesu, natomiast inni intensywniejszymi treningami na siłowni – chętnie omówimy z Wami kwestie związane z podjęciem właściwej dla Was decyzji oraz wyborem trenera. Proponujemy dwie formy spotkań: treningi stacjonarne lub on-line.

Cennik treningów stacjonarnych:

Treningi prowadzimy w wybranych klubach fitness na terenie śląska.
Istnieje również możliwość treningu z dojazdem do klienta – cena wtedy ustalana jest indywidualnie.

Cennik treningów on-line:

Jeśli mieszkasz w innej części Polski lub poza jej granicami, a zależy Ci na podjęciu lub kontynuowaniu współpracy z nami, oferujemy możliwość spotkań on-line za pomocą ogólnodostępnych komunikatorów.

POMOC

Masz pytania?

Zachęcamy Cię do odwiedzenia zakładki „O nas”, zapoznania się z naszymi opisami i przejrzenia certyfikatów ze szkoleń, w których uczestniczyliśmy. Jeśli nadal nie masz pojęcia kogo wybrać – skontaktuj się z nami, powiedz czego potrzebujesz, a my wskażemy Ci kto z Nas lepiej odpowie na Twoje potrzeby.

Nie musisz znać odpowiedzi na to pytanie. Skontaktuj się z nami, powiedz o swoich możliwościach i potrzebach, a my przedstawimy Ci propozycje, będące według nas najlepszą odpowiedzią na to, czego oczekujesz.

Nie, nie rozpisujemy diet – uważamy, że powinny zajmować się tym osoby posiadające szerszą wiedzę w tym temacie, czyli dietetycy. Dieta bowiem to nie tylko liczenie kalorii i proporcji makroskładników, to również niejednokrotnie wsparcie przy różnego rodzaju problemach zdrowotnych czy nietolerancjach pokarmowych. Oczywiście jako trenerzy posiadamy pewną wiedzę z zakresu zdrowego i racjonalnego odżywiania osób zdrowych i możemy udzielić Ci podstawowych wskazówek, natomiast układanie gotowych jadłospisów pozostawiamy specjalistom z dziedziny dietetyki, my skupiamy się na tym, na czym znamy się najlepiej – czyli na aktywności fizycznej.

Prosimy o napisanie maila na adres kontakt@jm-jb.pl lub skorzystanie z formularza znajdującego się w sekcji „Kontakt”.
Prosimy o napisanie maila na adres kontakt@jm-jb.pl lub skorzystanie z formularza znajdującego się w sekcji „Kontakt”.