MICHAŁ

Instruktor Fitness
Trener Personalny
Instruktor Pilates
Prezenter Fitness
Szkoleniowiec

Na pierwsze zajęcia trafiłem za namową Basi (zafascynowanej wtedy fitnessem) i to ona namówiła mnie na zostanie instruktorem. Byłem wtedy studentem II roku studiów Wychowania Fizycznego na katowickiej uczelni. Praktycznie zaraz po zakończeniu kursu rozpocząłem pracę w jednym z bytomskich klubów fitness i przez kolejne lata mojej pracy intensywnie się szkoliłem, zdobywając  kolejne uprawnienia. Wachlarz moich umiejętności był bardzo szeroki, ale tym, co od zawsze interesowało mnie w sposób szczególny, było prowadzenie zajęć choreograficznych oraz różnego rodzaju treningów funkcjonalnych. W mojej karierze miałem okazję brać udział w kilku konkursach dla instruktorów i rywalizować z innymi entuzjastami zajęć choreograficznych, zarówno na arenie ogólnopolskiej, jak i międzynarodowej. Lata systematycznej pracy i występów w konkursach zaowocowały zdobyciem ważnych dla mnie nagród, z których najbardziej prestiżową było zwycięstwo w międzynarodowym konkursie organizowanym w Riminii we Włoszech w 2015 roku.  Oprócz treningów grupowych prowadzę także sesje indywidualne, w trakcie których mam możliwość wykorzystania swojej wiedzy z zakresu treningu funkcjonalnego oraz prozdrowotnego. Uważam, że połączenie tych elementów w pracy z klientami jest niezbędne, aby mogli cieszyć się zdrowiem i możliwościami, jakie daje ludzkie ciało.

Z moimi uprawnieniami możesz zapoznać się tutaj:

TRENING FUNKCJONALNY

Trening nastawiony na wieloaspektową pracę z ciałem oraz wykrywanie i korektę tzw. słabych ogniw.

TRENING SIŁOWY

Trening mający na celu budowanie siły oraz poprawę wyglądu sylwetki poprzez budowę masy mięśniowej (hipertrofia funkcjonalna).

CHOREO FITNESS

Zajęcia choreograficzne step oraz dance prowadzone na różnych poziomach trudności, będące połączeniem treningu cardio z dobrą zabawą.